İyi Parti’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımı: “Cumhuriyetimizin yeni asrını; başarılı, mutlu ve neşe dolu kadınların omuzlarında yükselteceğiz!”

İyi Parti tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla yapılan paylaşımda, Meral Akşener‘in “Kadınların başarılarından, mutluluğundan ve hatta gülüşünden bile rahatsız olanlara inat; Cumhuriyetimizin yeni asrını; başarılı, mutlu ve neşe dolu kadınların omuzlarında yükselteceğiz” açıklamalarına yer verildi.

İyi Parti, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla, “Kadınların başarılarından, mutluluğundan ve hatta gülüşünden bile rahatsız olanlara inat, Cumhuriyetimizin yeni asrını; başarılı, mutlu ve neşe dolu kadınların omuzlarında yükselteceğiz! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun..” notuyla videolu paylaşımda bulundu.

Videoda, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in şu sözlerine yer verildi:

“Bizler; kadınları sadece 8 Mart’larda hatırlayarak geriye kalan 364 günde yok sayanlara inat; her an, her dakika, her saat, her gün kadınların var olduğunu göstermeye devam edeceğiz. Kadınları aşağı görenlere, aciz görenlere, muhtaç görenlere inat Türk kadınlarının yenilmez gücünü anlatmaya, göstermeye devam edeceğiz! Bizler; kadınların başarılarından, mutluluğundan ve hatta gülüşünden bile rahatsız olanlara inat; Cumhuriyetimizin yeni asrını; başarılı, mutlu ve neşe dolu kadınların omuzlarında yükselteceğiz! Hiç merak etmeyin, çok az kaldı!”  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir